knjiznica

Knjižničarka: Irena Vitrih

E naslov: knjiznica.os-smartno@guest.arnes.si

Kako do knjig, če ne morem v knjižnico?

Knjižnični red

Delovni čas knjižnice OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu za šol. leto 2020/21

Delovni čas šolske knjižnice v času pouka na daljavo

Izposoja knjižničnega gradiva bo do nadaljnjega potekala po naslednjem urniku.

• V sredo in četrtek od 7.30 do 13.45.
  • V ponedeljek, torek in petek po predhodnem dogovoru po telefonu, 02 620 26 34, ali elektronski pošti, knjiznica.os-smartno@guest.arnes.si.

Izposoja bo potekala preko okna ob izposojevalnem pultu.
Vse knjige so pred izposojo 3 dni v karanteni. Zaradi kontakta knjig s knjižničarko svetujemo še 3 dni dodatne karantene za knjige doma.
Kratko predstavitev o tem, kako lahko od doma preko Cobiss+ iščete knjige po bazi naše knjižnice, pa najdete tukaj.

Delovni čas knjižnice v času, ko bodo učenci v šoli

Ko se vrnemo v šolo, bo izposoja knjižničnih gradiv potekala po oddelkih po dogovoru z učitelji. Gradivo za izposojo si učenci lahko doma pregledajo preko povezave Cobiss, ni pa še možna rezervacija gradiva.

Učenci od 6. do 9. razreda si bodo knjižnično gradivo izjemoma izposojali tudi individualno. Več informacij so dobili na razrednih urah.

*********************