Naše maskote, Superizumitelji Storm, Miss Love, Super Horse Duck in Mighty Healer, se bodo po dolgem času ponovno srečali v živo!

V sredo, 28. 9. in v četrtek, 29. 9. 2022, bo naša šola gostila 12 učiteljev iz Nizozemske, Italije in Portugalske, s katerimi sodelujemo v projektu Superizumitelji na pohodu (Superinventors on the move).  Projekt je namenjen učencem prve triade, vendar smo ga na naši šoli uspešno razširili po celotni vertikali. S projektom želimo našim najmlajšim učencem približati izkustveno učenje naravoslovja ob sočasni uporabi angleščine.

Učiteljem in maskotam pripravljamo posebno dobrodošlico, ki je zaenkrat še skrivnost. Kasneje se bodo seznanili z našim načinom poučevanja in pripravili nove zanimive fizikalne poskuse, ki jih bodo v novem letu preizkusili skupaj s svojimi učenci. Obiskali bodo sosednji vrtec, pokukali v Brezovnikovo domačijo, z zanimanjem spoznavali cerkev sv. Jurija in še in še.

Veselimo se, da bodo naši gostje!