Spoštovani starši in učenci!

Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije se bo od ponedeljka, 19. 10. 2020, do petka, 23. 10. 2020, vzgojno-izobraževalno delo začasno izvajalo prilagojeno:

• za učence 1.–5. razreda bo pouk potekal v šoli po ustaljenem režimu kot do sedaj
  • za učence 6.–9. razreda bomo pouk izvajali na daljavo.

Pouk na daljavo bo potekal preko komunikacijskega kanala eAsistent. Urnik in metode dela bodo prilagojene posebnostim in zmožnostim v danih razmerah.

Učenci 6.–9. razreda bodo natančna navodila dobili v petek, 16. 10. 2020, na razredni uri.

Starše prosimo, da otroke spodbudite k rednemu delu na daljavo. Samo s sprotnim delom bomo lahko dosegli zastavljene cilje.

V prihajajočem tednu bodo prevozi potekali po ustaljenem voznem redu.

Od 26. 10. 2020 do 2. 11. 2020 bodo za vse učence jesenske počitnice. Želimo vam, da jih preživite v družinskem krogu in da se vsi skupaj zdravi vrnemo v šolo.

Glede na to, da ne vemo, kakšno bo epidemiološko stanje po 2. 11. 2020 in kakšni ukrepi nas čakajo, vas prosimo, da ste v tem času pozorni na obvestila na šolski spletni strani.

Skrbite za svoje zdravje in skupaj nam bo uspelo doseči lepši jutri.

Zdravko Jamnikar, ravnatelj