Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

Vlada RS je zaradi trenutnih epidemioloških razmer v državi v četrtek, 5. 11. 2020, sprejela sklep, s katerim je za 7 dni podaljšala uporabo omejitev, določenih v Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja … (Uradni list RS, št 152/20).
Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je na podlagi 104. člena Zakona o začasnih
ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (Uradni list RS, št. 152/20) izdala sklep, s
katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za
preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojnoizobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Za učence od 1. do 5. razreda bomo oblikovali  prilagojen urnik, učenci od 6. do 9. razreda pa že imajo prilagojen urnik oziroma prilagojen način izvajanja pouka na daljavo, saj učenci potrebujejo drugačne usmeritve in več časa, kot če bi bili v šoli. Komunikacijo na daljavo bo koordiniral razrednik. Vse podrobne informacije in  nove urnike bodo učencem in staršem sporočili razredniki.

Prav tako vam sporočamo, da bo času pouka na daljavo odprta šolska knjižnica. Urnik izposoje je tukaj.

Ostanite zdravi in lep pozdrav.

Zdravko Jamnikar, ravnatelj in kolektiv OŠ Šmartno